URL této stránky: matfyz.cz/lumo/ruze/


Časopis studentů MFF UK


Obrázky žlutých růží vznikly v bufetu menzy 17.listopadu v Praze, a to již v lednu 1992. Kladou si odnepaměti za cíl vytvářet prostor pro publikaci příspěvků od studentů MFF UK, jsou však otevřeny každému, kdo se s redakcí a čtenáři chce podělit o svoje vědomosti a názory. Naší představou je uveřejňovat články o vědě, o studiu a problémech matematicko-fyzikální fakulty, ale nezavíráme se před jinými tématy a žánry.

alt="Vas browser vi, ze je tu applet, ale nechce ho spustit." Vas browser uplne kasle na applet s obesencem a hadanim slov.
Oběšenec: Stisknutím správných písmen a uhodnutím jednoho ze 60 slov se pokus zachránit chudáčka červenosáčka. Ale pozor, jakmile se zmýlíš popáté, tak visí. Počítač dá pozor, abys nestiskl stejné písmeno vícekrát. Nejprve ale klikni myší do okénka. Další applety s hrami jsou zde.

Po několika letech, v níž spatřily světlo světa čísla 1 až 17, letech, která jsou spjata se jmény Radka Vystavěla, Pavla Cindra, Jany Slívové a Jaro Bielčíka a staré gardy, nastoupila nová sestava nadšenců. Dnes najdete mezi redaktory Michala Ježka, Dalibora Šmída a Daniela Krále. Naposledy vyšlo číslo 19, které naleznete i zde ve WWW podobě.
Tyto stránky Vám umožňují prohlížet obsah všech čísel pomocí Vašeho pavučinového prohlížeče. Klikněte na zvolené číslo v levém rámečku a můžete se pohybovat pomocí klikání na zvýrazněné odkazy, jakož i na sofistikované ikony Next (další), Up (návrat na vyšší úroveň), Previous (předchozí).
TOPlist Tyto stránky vám přinesl Luboš Motl, webmaster Obrázků žlutých růží. Pokud chcete býti informováni o nových číslech dostupných na této stránce, napište na motl@physics.rutgers.edu. String theory blog