Klikněte sem pro zrušení rámečků
Stáhněte si novou verzi Netscapu kliknutím na N-draka. ENGLISH VERSION is not yet available. Pro zvětšení na fotografii klikněte.

Piknik

Tahle stránka slouží především jako náhrada alb, není tedy primárně zamýšlena jako veřejná stránka. Omluvte tedy, prosím, stručnost komentářů. Na úvodní fotce třeba sedíme v pokoji a nic více se opravdu, ale opravdu nedozvíte.
Podobně na fotce vpravo mně blahopřeje táta.

Zato vlevo mně Katka dává dort. Ta umí dorty, co? A to ještě kdybyste ho mohli ochutnat.
Your browser does not contain plug-ins for tasting cakes. Download?
Všimněte si, jak chudák Kuba žárlí. Snad nepřijde zkrátka.

Trpělivost růže přináší, a tak vpravo už předává Kuba šek na milión dolarů, který získal za statečnost: jednou se nelekl krvavého kolena.
Dort je to vskutku královský, ale zaříznout se do něho není žádná hračka; zvláště když všude kolem vás krouží senzacechtiví lovci okamžiků se svými aparáty. Nicméně všichni už se těší ven a asi mají také chuť na nějaké ty špízy. Ale co udělat s tím deštěm, který nám neustále hrozí?
Je rozhodnuto, grilovat se bude v garáži. Do otcem zhotoveného grilu se nasype nakoupené dřevěné uhlí, které má obsahovat menší množství splodin než dřevo. Nějak ale nehoří a je třeba ho rozfoukávat. Vpravo je vidět, jak to dělala ta generace, která té naší přenechala zplundrované životní prostředí.

Naštěstí se generace střídají a my snad už budeme k přírodě přátelštější, nebo ne? Hned ten oheň zaplápolá, když se tomu dá ten správný rytmus. A bez smrdění.

A v garáži se jedlo, pilo a hodovalo, nehledě na ty ksichty, které na vás dělá Kuba. Že by měl na talíři něco nechutného? Tahle věta je tu jen proto, aby v mém prohlížeči vlezla ta fotka s autem pěkně doleva.

Tatí prostřídal asi kolem padesátky aut. Ještě nedávno říkal, že takový Peugeot není žádná značka. Značky jsou jen BMW, Mercedes a podobné. Dneska kolem něho můžete potkávat jeden Peugeot za druhým.

Tato stránka vznikla postupnou perestrojkou z první stránky tohoto typu, kterou byly páté narozeniny.

Made by LUMO
Sobota, 29.srpna 1998
Jste právě koukalem na tuto stránku.