Studentská komora akademického senátu MFF UK v roce 1996
Předseda: Tomáš Jelínek A 1922 5.M mail
Místopředseda: Jiří Vejražka A 2022 2.UMI mail
Jana Syrovátková B214 3.M mail
Michala Weiserová A1501 5.UMF mail
Luboš Motl B 806 4.F mail
Ladislav Ostrý B 608 2.I mail
Vítězslav Babický B 1414 1.PGS M mail
Radek Lopušník B 2014 4.F mailKliknutím na jméno senátora se dostaneš na jeho domácí stránku (pokud nějakou má), kliknutím na slůvko mail mu lze poslat poštu. Můžeš také zaslat poštu celému SKASu na adresu skas@novell.karlin.mff.cuni.cz.

Studentská komora akademického senátu MFF UK

Role studentů v politickém dění společnosti má v českém národě dlouhou tradici. Po sametové revoluci v roce 1989 opět vzrostla úloha studentů při utváření důstojné atmosféry na akademické půdě. Podíl studentů na rozhodování o otázkách směru, kterým se bude univerzita ubírat, se osvědčil a matematicko-fyzikální fakulta může být brána jako zdárný příklad.
Dnes lze říci, že osm zástupců studentů v Akademickém senátu, zákonodárném to orgánu fakulty, se těší obecnému respektu jejich šestnácti kolegů v zaměstnanecké komoře, jakož i vedení fakulty. Těchto osm zástupců sleduje i dění kolem vysokoškolského zákona a nepřijetí některých nepromyšlených novel VŠ zákona lze přičíst i této komoře. Studentští senátoři usilují i o optimalizaci učebních plánů, zlepšování podmínek pro sportování na fakultě a v neposlední řadě organizují i dnes již tradiční matfyzácké akce, jakými jsou Beánie a Reprezentační ples MFF UK.
Made by LUMO Úterý, 2.dubna 1996

Jste právě čtenářem této stránky.