Miloš Zahradník, Luboš Motl:
Pěstujeme lineární algebru

Klikni na nadpis a uvidíš skripta přes WWW !
NOVINKA: Postskriptová verze sbírky příkladů nebo verze v PDF nebo funkční webová verze v HTML! (stará HTML verze zde)
Také můžeš listovat skripty s rámečkovým ovládáním !
TOPlist ... vzhůru na Majáky ...
Kliknutím sem zrušíš rámečky.
Zapamatujte si adresu této stránky come.to/matematika/.

Dostali jste se na domácí stránku knihy nakladatelství Karolinum
Pěstujeme lineární algebru,
která je též doporučenou literaturou pro studium lineární algebry pro fyziky a informatiky na MFF UK. Přednášky pro informatiky a studenty učitelství převedl na WWW i RNDr. Tůma.
Zdroj v LaTeXu v kódu Kamenických si můžete i sami stáhnout a přeložit kliknutím sem. Soubory v Latin2 jsou zde. Archiv vydani3.tar.gz rozbalíte v unixu a v připraveném adresáři příkazem "gzip -d vydani3.tar.gz" a soubor vydani3.tar pak "tar -xvf vydani3.tar". Vytvoří se vám adresář pic, kam se uloží soubory s touto koncovkou, obsahující obrázky v TeXcadu. Jinak hlavní jsou soubory s koncovkou TeX. Kompilujte soubor algebra.tex, který nahraje též makra lumotex.tex, zimni.tex (zimní semestr) a a15.tex a a2.tex, v nichž je zbytek letního semestru. POSTSCRIPT verze, 2540 kB je zde. HTML verze je podle 2.vydání, ostatní soubory obsahují 3.vydání. Zabalená HTML verze je zde. ROGER.PAS (1993) zde. String theory blog.
TOPlist
Připravovaná sbírka příkladů k naší knize má domácí stránku u Karla Výborného. Projevit se lze na Lumově diskusním fóru.

Kniha přání a stížností


...e-mail, prosím:

Jste právě . čtenářem této stránky.
Lumova home page zde...